top of page

PAR MUMS

Grāmatvedības birojs FinKonsult ir dibināts un darbojas grāmatvedībā jau no 2003. gada. Sadarbojamies ar dažādiem klientiem no dažādām nozarēm, tai skaitā mežizstrāde, mazumtirdzniecība, lauksaimniecība un citi pakalpojumi. Starp mūsu klientiem ir gan mazāki, gan lielāki uzņēmumi, gan fiziskās personas. Kaut paši atrodamies Jēkabpilī, mūsu klientu pulkā ir pārstāvji gan no Jēkabpils, gan no tuvajiem reģioniem un arī no tālākiem apvidiem, kā piemēram, Rīga. Esam atsaucīgi un draudzīgi. Savā darbā balstāmies uz abpusēju cieņu un pozitīvu komunikāciju.

Mūsu misija ir piedāvāt kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus. Būt lietderīgam un laikmetīgam sadarbības partnerim, kas uzklausa klientu vēlmes un palīdz rast ekonomiski izdevīgus risinājumus, atbilstoši likumdošanai. Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes vajadzībām. Būt uzticamiem un stabiliem sadarbības partneriem. Mēs ticam mūsu uzņēmēju neizsīkstošajam uzņēmējdarbības garam un uzņēmēju radošumam, lai augtu un attīstītos. Mēs esam šeit, lai atbalstītu un līdzdarbotos šajā izaugsmē.

Mūsu vīzija ir ieņemt līdera pozīciju grāmatvedības pakalpojumu tirgū. 

Mūsu pamatvērtības

* Klients un klienta intereses;
* Kvalitāte un atbildība par darba savlaicīgu un precīzu izpildi;
* Kopēja sadarbība gan kolektīvā, gan ar klientiem, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

VADĪBA

Ilona Bērziņa
Ilona Bērziņa

Valdes locekle

Pēc profesijas un aicinājuma esmu grāmatvede, tas ir mans sirds darbs un to daru ar prieku. Lai sniegtu profesionālus un kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus, esmu ieguvusi maģistra grādu grāmatvedībā un auditā, kā arī regulāri iepazīstos ar jaunākajām izmaiņām likumdošanā un apmeklēju seminārus. Kā tautā saka - "Mūžu dzīvo un mūžu mācies".

Nu jau rit otrais gadu desmits kopš strādāju šajā profesijā. Savas profesionālās gaitas sāku kā grāmatvede citos uzņēmumos, līdz nolēmu atvērt savu firmu un sniegt pakalpojumus tiem, kas tos meklē. Visu šo gadu laikā gūto pieredzi izmantoju, lai pilnveidotu sevi un sava uzņēmuma darbību. Gan dzīvē, gan darbā vienmēr pieturos pie principa - uzticēto darbu veikt pēc labākas sirdsapziņas. Ar klientu vienmēr tiek izrunāti visi ar viņa darbību saistītie jautājumi un nianses. Mūsu klienti mums uzticas, tāpat, kā mēs uzticamies saviem klientiem.

Savstarpējā uzticēšanās, sapratne un pozitīvs noskaņojums ir visu veiksmīgu sadarbību pamatā. Man ir ļoti svarīgi, lai klients ir apmierināts ar mūsu sadarbību.

bottom of page